Biznes na szpilkach

Czasy się zmieniają, przekonanie, że kobieta powinna być żoną i matką powoli odchodzą do lamusa. Coraz więcej firm prowadzonych jest przez kobiety. Mimo powszechnie panujących jeszcze stereotypów, panie nadają się idealnie do negocjacji, wyróżniają się świetną organizacją oraz zaskakującymi pomysłami. Własny biznes daje przede wszystkim komfort psychiczny, elastyczne godziny pracy i duże pole do rozwoju. Czasem jest odskocznią od macierzyństwa, w większości jednak dogodną formą zarabiania pieniędzy. Panie odnajdują się świetnie jako szefowe firm działających w różnych branżach.

Rękodzieło, sklepy internetowe, przedszkola, firmy doradcze, transportowe – to tylko nieliczne obszary działalności, w których szefem staje się kobieta. Aby jednak wyróżnić się na rynku trzeba zadbać o odpowiednią promocję firmy. Z tym w większości wiążą się koszty, co jest szczególnie uciążliwe w przypadku nowo powstałych firm.

Co zrobić żeby zarobić?

Idealna forma biznesu nie powinna się opierać tylko na pieniądzach. Są ważne, ale nie najważniejsze. Firmę prowadzą ludzie dla ludzi, dlatego zawsze na pierwszym miejscu powinien być człowiek. Powstają jednak pytania jak dotrzeć do tego człowieka? Jak poinformować go o istnieniu naszej firmy? Gdzie szukać ludzi którzy będą zainteresowaniu kupnem tego co oferujemy lub podjęciem współpracy? Dotarcie do odpowiednich odbiorów oraz dobry sposób przedstawienia tego, co oferujemy jest w większości przypadków wyznacznikiem sukcesu naszej firmy. Bez klientów biznes się nie kręci.

Jeżeli nie wiesz po jak wypromować swoją firmę przy niskim budżecie, gdzie znaleźć kontrahentów oraz jak dotrzeć do klientów, zarezerwuj sobie jedno popołudnie i nawiąż nowe kontakty.

Daj sobie bezpłatną szansę rozwoju firmy.

20 maja 2015r. o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu, tym razem w formule Speed Business Meeting. Jest to seria bezpośrednich spotkań, podczas których uczestnicy mogą przedstawić swoją firmę, nawiązać kontakty, znaleźć klientów, partnerów, dostawców, inwestorów oraz wymienić się wizytówkami.

Po części spotkań B2B, dla wszystkich uczestników przewidziana jest  degustacja win naturalnych, przygotowanych przez Alain Budzyk, właściciela Le Bistro Rozbrat.

Spotkanie odbędzie się w Bistro Rozbrat, ul. Rozbrat 44A, Warszawa

Organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 18.05.2015 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres [email protected] lub wypełnienie formularza na stronie.

*Wydarzenie jest bezpłatne. Od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie odwołają go na co najmniej jeden dzień przed wydarzeniem (do 19.05.2015 włącznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 PLN + VAT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *