inFakt.pl niewygodnemu fakturowaniu mówi STOP!

Świat biznesu jest jak metronom. Zaczęło się od spokojnego Lento, potem przyszło Moderato, a dziś… dziś stykamy się z Presto, a może już je minęliśmy? Tempo rośnie a pieniądze same się nie zarobią. Na ratunek przychodzi technika…a z techniką inFakt.pl, który wprowadził nową aplikację do fakturowania.

Jest ona dostępna dla smartfonów z Androidem; znalazła się również w szeregu aplikacji dedykowanym IPhonowi. Sprytnie. Znając renomę inFaktu.pl nie mogło być inaczej.

W końcu jest on jak Zimowa Twierdza z fantastycznego świata Skyrim. Mistrzowie magii brali pod skrzydła naturszczyków czarnoksięstwa, zaś on bierze pod swoje tych, którzy chcą załorzyć swoją własną firmę bez niepotrzebnej utraty czasu i energii, a później za miesięczną opłątą 149 zł. pozbyć się przykrego obowiązku załatwiania formalności. Księgowi inFakt.pl reprezentują swoich klientów przed ZUS­em i Urzędem Skarbowym z nieugiętością egipskich Kolosów Memnona, opierających się przez stulecia trzęsieniom ziemi i wylewom Nilu. Poza tym oferują aktywne doradztwo w optymalizacji kosztów, pomoc w przeniesieniu z innego biura rachunkowego i wiele innych.

Mamy szczęście. Dożyliśmy czasów, w których tylko jedna aplikacja ­ ciąg matematycznych równań zapisany w wirtualnej przestrzeni ­ może pozwolić nam na zaoszczędzenie wielu godzin, a nawet dni. Nowa aplikacja inFaktu.pl ogranicza proces fakturowania tylko do kilku pociągnieć palca po okranie telefonu. No dobra, do kilkunastu… ale to chyba żadna różnica.

Wypełnia się formularz, który dla ułatwienia nie zawiera pól na pełne dane klienta. Autorzy aplikacji doszli do wniosku, że wystarczy tylko Numer identyfikacji podatkowej. Poprzez ten dziesięciocyfrowy kod wszystkie dane pobiorą się automatycznie z baz Głównego Urzędu Statystycznego. Naniesione treści mogą zostać zapisane w aplikacji, dlatego przy następnej okazji cały proces przebiegnie szybciej. Zyskamy jeszcze kolejne minuty dzięki funkcji „wystaw podobną” ­ pozwala nam ona na wystawienie faktury, w której tylko niektóre informacje ulegają zmianie. Nie musimy na powrót wypełniać tabelek. A same faktury z aplikacji są słane do klientów pocztą elektroniczną.

Aplikacja nie poprzestaje na telefonach. Faktura wystawiona na smartfonie jest dostępna również na koncie inFakt.pl, po zalogowaniu na komputerze. Aplikacja jest udostępniona do bezpłatnego pobrania w serwisie Google Play. Darmowe konto pozwala na wystawianie 3 faktur w miesiącu. Ponadto wersja www umożliwia nam trzydziestodniowe testowanie Programu do Księgowości, jak i korzystanie przez blisko dwa miesiące z testu obsługi księgowej. Do faktur marsz!

MS

http://infakt.pl

Dodaj komentarz

Top