Lifetramp – spędź jeden dzień z pasjonatem

Jeśli podziwiasz ludzi, którzy żyją dzięki swojej pasji, jeśli zawsze byłeś ciekawy, jak wygląda praca osoby mającej niecodzienny zawód – lifetramp.com jest dla Ciebie idealnym portalem.

Adam Filipowski, współzałożyciel portalu, wpadł na pomysł Lifetrampu w trakcie podróży do Tokio. W natłoku innych projektów odłożył go „na półkę”, by po kilku latach znów do niego wrócić. Wraz z partnerami stworzył serwis społecznościowy, który zawiera profile tzw. Mentorów – ciekawych świata ludzi, którzy prowadzą intrygujący styl życia w najdalszych zakątkach Ziemi. Są tam profile projektantów butów i ubrań, stolarzy, twórców gier planszowych, grafologów, perkusistów itp.

Serwis jest dostępny dla wszystkich, którzy otrzymają zaproszenie od aktywnego użytkownika. Po zalogowaniu mamy już dostęp do bazy i możemy wybrać osobę, której styl życia, zawód lub pasja wydaje nam się najbardziej interesująca. Każdy profil takiej osoby zawiera krótką charakterystykę jej działalności oraz wywiad, dzięki czemu możemy zebrać wstępne informacje o wybranym człowieku. Wystarczy nawiązać z nią kontakt i możemy spędzić jeden dzień z Mentorem, asystować przy jego pracy i zdobywać nowe doświadczenie. A wszystko za symboliczny lunch, który jest uznawany za formę zapłaty.

Być może dzięki Lifetramp pozytywnie „zarazisz się” nowym hobby, a może nawet zmienisz swoje życie? Jedno jest pewne: dzień z osobą uprawiający niestandardowy zawód będzie pasjonujący i z pewnością zapamiętasz go na długo.

MM

Źródło:
www.natemat.pl/92585,lifetramp-serwis-dla-poszukiwaczy-alternatywnych-modeli-zycia
www.foch.pl/foch/1,132037,15926877,Lifetramp___nowy_spolecznosciowy_serwis
__ktory_pomoze.html

1 komentarz do “Lifetramp – spędź jeden dzień z pasjonatem”

  1. Słyszałem o Lifetramp na meetupie startupowym w Berlinie, wydaje mi się, że ich UX Designer i Co-Founder również tam był. Super aplikacja webowa, chyba zostanie moim ulubionym serwisem, już planuje pierwsze spotkanie :)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Top