Najbardziej oczekiwane otwarcie roku – Warsaw Campus

Już w drugiej połowie listopada, na warszawskiej Pradze Otwarty zostanie Warsaw Campus, czyli tegoroczny prezent dla wszystkich startupów od samego wujka Google.

Kilka miesięcy temu, pisaliśmy o tym, jak dużą szansę dostaną polskie startupy.
Z każdym dniem ta szansa staje się bardziej realna. Czy listopad okaże się miesiącem szansy dla wielu polskich firm?

 Warsaw Campus- co dostaniemy w prezencie?

Przede wszystkim ogromną powierzchnię gdzie swoje miejsce znajdą startupy technologiczne. Po drugie pomoc, jaką oferują eksperci Google. Dla zaczynających firm to idealna okazana to, aby rozwinąć skrzydła na międzynarodową skalę. Na początku wszystko wydaje się czarną magią. Nie wiadomo, od czego zacząć tak, aby przyniosło to najlepszy rezultat w przyszłości. Brzmi to jak obietnica idealnego świata? Być może, ale od połowy listopada będziecie mogli się przekonać o tym wszystkim sami.

Już dziś można zarejestrować się na oficjalnej stronie Campus Warsaw. Bezpłatna rejestracja na stronie umożliwia dostęp do globalnej sieci kampusów oraz umożliwia dostęp do wydarzeń.

Polak potrafi

Na rynku międzynarodowym, coraz częściej doceniane są startupy zakładane przez Polaków. Większość z nich ma niestety siedziby za granicami, ponieważ w Polsce nie było wystarczających warunków dla rozwoju firm technologicznych.

Warsaw Campus jest ogromną szansą dla startupów, które mają siedzibę w Polsce. Dostępność ekspertów Google w Warszawie znacznie ułatwi i przyspieszy rozwój wielu firm, szybciej niż to się wydaje.

Budowa Campusu w Polsce to wyciągnięcie ręki w kierunku polskich przedsiębiorców. Teraz już nie trzeba będzie wyjeżdżać, aby osiągnąć większy sukces. Teraz sukces będzie miał korzenie na warszawskiej Pradze.

Warszawska kopalnia pomysłów.

Wiele osób zakłada firmy, mając dobre pomysły. Czasem produkt jest bardzo innowacyjny, ale nie starcza albo pomysłu, albo umiejętności do tego, aby pokazać go szerszej liczbie odbiorców. Kampus daje przede wszystkim opiekę i pomoc merytoryczną, ale również możliwość nawiązania znaczących kontaktów. Z jednej strony łączy przedsiębiorców posiadających startupy z drugiej inwestorów szukających nowych rozwiązań na ryku.

Pocieszające jest to, że Polska przyciąga coraz więcej zagranicznych inwestorów. Google Campus jest tego najlepszym przykładem. W końcu wychodzimy z cienia i mamy możliwość udowodnienia, że Polak potrafi nie tylko za granicą, ale też u siebie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *