Pomysł na Walentynki pilnie poszukiwany! 6 sposobów jak można je spędzić

Dzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Jesteś spanikowany/a bo nie wiesz co masz dać swojej drugiej połówce. Nie martw się my Ci pomożemy!
Najlepiej zainwestować ww wrażenia, bo one pozostają w pamięci najdłużej, a czasem nawet na zawsze.
Oto kilka propozycji na spędzenie wyjątkowego walentynkowego dnia z ukochaną osobą…

Startujemy:

1. Nierealny Teatr Realium (Lublin)

realium wearepl

Jeśli lubicie się śmiać, to propozycja Teatru Realium ,, Komedie Walentykowe,, będzie dla Was idealna. Teatr Realium rzuca nowe światło na święto wszystkich zakochanych. Walentynki ukazane w krzywym zwierciadle zwariowanych skeczy kabaretowych, amerykańskich komedii teatralnych, impro oraz muzyki na żywo ubawią was do łez.

2. Walentynkowe Muzeum Narodowe

muzeum narodowe warszawa wearepl

Muzeum Narodowe w Warszawie też was nie zawiedzie. Jedną z wielu atrakcji jest odkrywanie znanych historii miłosnych w dziełach twórców z różnych epok. A to wszystko w ramach wykładu Urszuli Król – „Literackie historie miłosne na płótnach wielkich malarzy”. Tego dnia będziecie mogli zafascynować się losami najbardziej gorących kochanków w historii literatury! Specjalnie z okazji Walentynek Muzeum przedłuża swoje godziny otwarcia i wszystkie wystawy będzie można oglądać aż do godziny 21.00.

4. Boylesque

Boylesque Show walentynki wearepl warszawa

Jeśli Twój mężczyzna jest tolerancyjny, możesz się z nim wybrać na męską burleskę Boylesque Show do Teatru Druga Strefa w Warszawie. Jest to pierwszy w Polsce, pełnowymiarowy spektakl męskiej burleski z udziałem pięciu artystów oraz niekwestionowaną królową i pionierką burleski w Polsce – Betty Q.

5. Nie lada czekolada

manufaktura przyjemności wearepl

A może lubicie zatapiać usta w aksamitnej czekoladzie i fascynuje Was technologia produkcji tego boskiego pokarmu. Jeśli tak to koniecznie wybierzcie się na warsztaty do Manufaktury Czekolady w Łomiankach. Jedynie tam zrobicie swoją własną czekoladę od ziarenka do tabliczki. Warsztaty odbędą się 14 lutego o godzinie 16.

6. Bal Samotnych Serc

Bal_Samotnych_Serc_w_Rege wearepl walentynki

Nie masz drugiej połówki z którą mógłbyś/mogłabyś świętować Walentynki. Nic jeszcze straconego! Klub Regeneracja w Warszawie dzień przed Walentynkami organizuje Bal Samotnych Serc, dla wszystkich tych, którzy pragną poznać swoją drugą połówkę. Przy wejściu na imprezę na wszystkie Panie i Panów będą czekać osobne kotyliony, a dla tych, którzy tego wieczoru odnajdą swoją parę przygotowano darmowe drinki w barze.

Wesołego Walentego!
K.H.

Dodaj komentarz

Top