Bohatera masz we krwi – WAMPIRIADA – studenckie honorowe krwiodawstwo

Czy zdajesz sobie sprawę, że w Polsce krew jest potrzebna średnio co 15 sekund?
Czy wiesz, że oddana jeden raz może uratować życie aż trzech osób?
Nie czekaj. Zacznij działać – bohatera masz we krwi!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie serdecznie zaprasza wszystkich studentów i pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, mieszkańców stolicy i okolic oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji Wampiriada. Już po raz osiemnasty we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie organizujemy zbiórkę krwi. Tegoroczna edycja Wampiriady odbędzie się w dniach 5, 89 grudnia na parkingu za budynkiem G Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Al. Niepodległości 162). Dla każdego krwiodawcy przygotowane zostaną specjalne torby z licznymi upominkami.

Wampiriada jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów charytatywnych Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Ogólnopolska zbiórka krwi organizowana jest dwa razy do roku – jesienią i wiosną. Już od 15 lat propagujemy wśród studentów i mieszkańców Warszawy ideę honorowego krwiodawstwa, a między innymi dzięki wsparciu Naszych Partnerów z roku na rok odnotowujemy wzrost ilości zebranej krwi.

Współczesna medycyna wciąż szuka środka, który zastąpiłby tak konieczny do życia składnik, jednak na razie nie udało się go znaleźć. Dlatego pragniemy, aby oddawanie krwi stało się rzeczą naturalną i powszechną. 3 dni akcji to około 81000 ml oddanej krwi, która może uratować mnóstwo ludzkich żyć!

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:http://www.wampiriada.nzssgh.pl, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące krwiodawstwa oraz na naszego fanpage’a: www.facebook.com/wampiriada.sgh.

Dodaj komentarz

Top